Pisać każdy może! Dobrze pisać nie każdy... chce!
A wymyślać dobre historie nie każdy potrafi. Podczas warsztatów przedstawione zostaną najbardziej popularne schematy tworzenia fabuł. Omówimy ich problemy i dowiemy się, jak dostosowywać schemat pod naszą opowieść. Warsztaty nastawione są przede wszystkim na uczestników i ich pisarskie bolączki, przygotujcie więc sobie listy pytań!


HARMONOGRAM JUŻ WKRÓTCE!

Bartłomiej Sztobryn - Pisarz z zawodu i z zamiłowania. Szef i założyciel Wydawnictwa K2A. Z wykształcenia filozof. Autor powieści z pogranicza fantastyki oraz thrillera psychologicznego "Zwiastunka" oraz scenarzysta kontynuacji - komiksu "Dzikuski".

Debiutował w 2006 roku w pokonkursowej antologii Otwockiego Konkursu Literackiego. Laureat wielu konkursów literackich – zdobył m.in:. laur publiczności w Konkursie Śródmiejskiego Domu Kultury w Warszawie oraz nagrodę w konkursie na scenariusz shortu komiksowego o polskim super-bohaterze Incognito.

Jego opowiadania ukazały się m.in.: w antologiach „Ostatni Dzień Pary II”, „Złoczyńcy w Uzdrowisku 2”, „24/02/2022” Antologii dla Ukrainy oraz na łamach portalu Fahrenheit.

Jako scenarzysta debiutował w roku 2016 w SuperHero Magazyn. Napisał również scenariusz do etiudy „Siódme Piętro” zrealizowanej w ramach 48 Hours Film Project.

Prywatnie miłośnik nakryć głowy i okularów (nie tylko przeciwsłonecznych), grajek amator oraz kiepski tancerz.